o mně

16. května 2009 v 19:47 | andy |  o mně
Jmenuju se andrea - říkaj mi andy, ája, áda, komi, komča, andiissek.... mno můžete si vybrat jak sami vidíte :D.... andy.ája, adá, andiissek to se pochopit dá ne? a proč komi nebo komča? No "komáre" takhle mi jednou řekla naše trenérka na volejbalovím soustředění (to bylo asi ve 3 třídě. ) Porotože když sem přišla na záchod., seděl nad nim velkej komár a já jsem na něj kvůli tomu odmýtla jít. Tuhle přezdívku komár nesnášim, proto mi začali říkat komi nebo komča. Dřív jsem na ně za to byla taky pěkně naštvaná ale postupem času jsem si zvykla a teď mi to už ani nějak nevadí :D...

Jinak mi bude teď 30. října 15 (na což se už hrooozně těšim). A to ne kvůli tý věci co je od 15 narozenin povolená ale hlavně kvůli tomu že už budu moci chodit na brigádu... Sice do mekáče ale brigáda to bude ne?

A teď se dostávám k tomu nejdůležitějšímu-- zájmy ... Proč jsou nejdůležitější? Protože je mezi nimi tancování!!!! který mně strašně moc baví a který je pro mně vším!!! A který je tématem celýho tohodle velkýho blogu! Na tancování jsem přišla někdy v 6. třídě, to jsem po 4 letech práskla s volejbalem. (doteď sama nevím proč sem na něj chodila , když mně vůbec ale ani trošičku nebavil) No nicméňe jsem na něj přestala chodit a tak se stalo že jsem neměla nic! Žádnýho koníčka. Prostě nic na co bych se mohla po škole těšit. Přišla jsem domu, zahodila do pokoje tašku a pak mi nezbejvalo nic než se nudit až do večera. Tak sem dospěla k tomu že takhle to dál nejde a že si nějakýho konička prostě najít musim. Skoušela jsem všechno možný: basketbal, florbal, ping pong prostě všechno možný. (To ještě vůbec nepřipadalo v úvahu že bych začala tancovat, protože já když jsem se pokoušela o tanec třeba jenom na táborový discotéce tak to vypadalo fakt vtipně a všichni se mi tlemili.) Až jednou přišla kámoška do školy z katalogem taneční školy Move21 a zeptala se mně jestli tam nechci chodit s ní, že ona chce skusit taky něco novýho a nechce tam chodit sama. Tak jsme se domluvili že se půjdem podívat na první trénink a když se nám to bude líbit tak tam skusíme rok chodit a pak se uvidí co dál. A po tom tréninku který jsem viděla jsem měla uplně jasno v tom že prostě na to tancování chodit začnu ať se mi lidi tlemí nebo ne. Později jsem poznala že když chci tak se opravdu i hejbat umim,ale hlavně mně ten tanec začal bavit tak strašně moc,že i kdybych chtěla tak bych na něj chodit nepřestala. Stal se prostě uplnou samozřejmostí mího života. První rok toho tancování jsem chodila do začátečníků z tou kamarádkou ze třídy se kterou jsem potom jela i na letní soustředění. Jí ale od začátku novýho roku to tancování uplně přestalo bavit, takže sem začala druhý rok do kurzů chodit sama. Přišla jsem na to že se tolik nestydim když vedle mně nestojí kamarádka ze třídy a za ten rok jsem se protancovala do soutěžních skupin do kterých chodím tenhle rok a straně moc mně to tam baví a navíc mám už tři roky po sobě stejnýho trenéra za kterýho jsem tak moc ráda protože má krásné choreografie a poslouchá stejný styl hudby jako já. O to líp se mi tancuje na moje oblíbené písničky.
Jinak kromně tance mně baví ještě malovaní a chovatelství. A jestliže chcete vědět co škola? Tak ve škole mně baví hlavně chemie zeměpis matika a fyzika.

Tak to je asi všechno co bych vám mohla o sobě sdělit... Sna jenom ještě jednu maličkost...
Do komentářů sebudu modepisovat vždycky andy nebo andý to sem píšu jenom proto že se někdy stává že se za mně lidi rádi vydávaj. Už s tím mám vlastní skušenosti.

Budeš li mít nějaký dotaz nebo připomínku k těmto stánkám - obrať se na mně na icq nebo na e-mailu

KONTAKT:
icq: 350456030
e-mail: andreadvo@seznam.cz

Pokud máš profil na youtube a chceš si mně přidat do přátel tady máš ten můj.
Profil na Youtube: andreadvo1
 


Komentáře

1 evča evča | 20. září 2009 v 13:41 | Reagovat

umíš o sobě hrozně hezky napsat

2 páťarrr páťarrr | 25. září 2009 v 16:49 | Reagovat

to teda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.